Lady Gaga Saç Modelleriyle Fark Yaratın

22.04.2020
158
 • Lady Gaga Saç Modelleriyle Fark Yaratın

  Lady Gaga Saç Modelleriyle Fark Yaratın

  Ünlü şarkıcınız gerçek ismi Stefani Joanne Angeline Germanotta’dır. Adı da ne uzunmuş dediğinizi duyar gibiyim, evet adı baya uzunmuş gerçekten. Sahne adı Lady Gaga olan Amerika asıllı pop şarkıcısıdır. Besteci, hem aktivist bir kişilik, yapımcı, eşsiz bir modacı, iş kadını ve çok iyi bir oyuncudur. Bu özelliklerin hepsini bir kadında olması onu 2010 – 2013 yılının en güçlü 100 kadınından birisi yaptı.

   

  Şöhreti yakalaması ise 2008 yılında çıkarmış olduğu The Frame albümü sayesinde olmuştur. Bu albümünde ise, Poker Face ile Just Dance şarkıları çok beğenildiğinde şöhret basamaklarını hızlıca çıktı. Bu albümden sonra bir sonraki yıl 2009′da Bad Romance ve bunun haricinde Telephone ile Alejandro şarkıları sayesinde kariyerinin altın çağına ulaştı. Artık büyük bir şarkıcıydı ve ünü giderek artıyordu. 2013 yılına geldiğimizde ise Dünya genelinde en çok albüm satan şarkıcısı olmaya hak kazandı. MTV ile Grammy müzik ödüllerinde 18 ödül kazandı.

   

  Lady Gaga’nın şarkılarının başarılarının dışında onu farklı kılan bazı şeyler vardı. Her konserinde ve her dışarıya çıktığında farklı bir tarz ile onu sevenlerin karşısına çıkması onu diğer sanatçılardan ayıran farklı bir özellikti. Her seferinde onu izleyenleri şaşırtan bir tarzı vardı, saçı, makyajı, giyimi, ayakkabıları, tamamen farklı bir tarz ile sevenlerinin karşısına çıkıyor ve her seferin olay yaratıyordu. Bu alışılmamış tarzı ile sürekli moda ve magazin dergilerinde yer alarak şöhretinin daha çabuk yayılmasını sağladı.

   

  Sanatçının en dikkat çeken özelliklerinden birisi ise hiç kuşkusuz her seferinde değişen saç tarzıdır. Bugün yaptığı saç modelini yarın kesinlikle kullanmaz ve her zaman farklı saç modeliyle sevenlerinin karşısına çıkar. Klasik bir saç modelini çok farklı bir şekle sokuyor ve farklı bir renk ile saçı kombine ediyor, kıyafetinide saçına uyumlu hale getiriyor. Her kıyafetini çok iyi şekilde kombinleyerek her seferinde sevenlerini şaşırtan Lady Gaga’nın saç modellerini merak edenler resimlerimize bakabilir.

   

  REKLAM ALANI
  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.