En İyi 5 Göğüs Pompası ve Özellikleri

13.05.2020
171
 • En İyi 5 Göğüs Pompası ve Özellikleri

  En İyi 5 Göğüs Pompası ve Özellikleri

  Uzmanların da sürekli olarak belirttiği üzere ilk 6 ay boyunca bebeklerin beslenmesi için anne sütü kritik bir öneme sahiptir. Ek olarak günümüzde birçok anne emzirme konusunda problemler yaşayabiliyor. Aynı zamanda süt salgısının yetersiz olması da anneleri zor durumda bırakabilmektedir. Tamda bu noktada gelişen teknolojinin hayat kurtaran ürünleri olarak göğüs pompaları karşımıza çıkıyor. Bu yüzden yazımızda anne adayları ve anneler için en iyi göğüs pompaları seçeneklerini sizler için araştırdık.

  Göğüs pompası almaya karar veren anneler internet üzerinden araştırmaya başladıklarında birbirinden farklı markaların üretmiş olduğu cihazlar karşılarına çıkmaktadır. Her markanın sunmuş olduğu özellikler fiyatlarıyla karşılaştırılmalı ve satın almadan önce fiyat performans oranı göz önünde bulundurulmalıdır. Sizler için hazırladığımız 5 göğüs pompası ve öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  Baby Plus Çiftli Elektrikli Göğüs Pompası

  Sahip olduğu teknoloji sayesinde bebeklerin emme hareketleri taklit edilerek sağım işlemini yapmaktadır. 5 farklı çekim seviyesi bulunan cihazın aynı zamanda 2 farklı masaj fonksiyonu da yer alıyor. Masaj fonksiyonları sütün salgılanmasını tetiklemek için oldukça etkili olduğu belirtiliyor.

  Philips Avent SCF332/31 Natural Elektronik Göğüs Pompası

  Philips güvencesiyle sunulan bu pompa annelerin konforu için yumuşak masaj başlığını bünyesinde barındırıyor. 3 farklı pompalama ayarı bulunan cihazın daha çok miktarda anne sütü elde edilmesi için tasarlandığının altı çizilmektedir.

  Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası

  Bebek ürünlerinde güvenilirliğini kanıtlayan Mamajoo markasının bu ürünü hızlı sağım işlemiyle annelere zaman kazandırmayı amaçlıyor. Ayrıca son derece sessiz çalışması ve pratik bir kullanım deneyimi sunması ön plana çıkıyor.

  Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

  Mamajoo gibi Lansinoh da yıllardır bebek ürünlerinde ebeveynlerin en çok güvendiği üreticiler arasında yer alıyor. Kompakt olarak tasarlanan bu cihaz 2 faz teknolojisine sahip olduğunun altı çizilmektedir. Bebek emiş hareketlerinin taklit edilmesinde ise oldukça başarılı.

  Baby Plus Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

  Annelerin göğüslerinin tahriş olmaması için cihaz üzerinde ritim ayarı yapılabiliyor. Masaj moduyla işlemin başlaması sütün salgılanmasında etkili bir rol oynamaktadır.

  Uyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Bitki Ansiklopedisinde ve haberlerde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır, uzmana danışmadan bilinçsiz kullanımda ilaçlarla etkileşime girerek ciddi yan etkiler oluşturabilir, başka bir hastalığı tetikleyebilir veya bir organınıza zarar verebilir. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.
  YAZAR BİLGİSİ
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  pendik psikoterapi