Sağlık Bakanlığı Sağlık Çalışanları At Yarışı Saat Kaçta Yapılacak?

Sağlık Bakanlığı Sağlık Çalışanları At Yarışı Saat Kaçta Yapılacak?

Sağlık Bakanlığı Sağlık Çalışanları At Yarışı Saat Kaçta Yapılacak?

Koronavirüs pandemisi sürecinde sağlık çalışanlarının büyük bir fedakarlık gösterdiği herkes tarafından biliniyor. Pandeminin etkisi hala devam ediyor olsa da ülke genelinde sağlık çalışanlarına teşekkür etmek amacıyla birçok etkinliğin düzenlendiği de dikkatlerden kaçmıyor. Hatırlanacağı üzere koronavirüs vakalarının zirvelerde olduğu günlerde ülkemiz genelinde her akşam saat 21:00’da tüm Türkiye sağlık çalışanlarını balkonlarında alkışladılar.

Sağlık çalışanları ise sadece pandemi dönemlerinde değil normal zamanlarda da sağlık çalışanlarına gereken saygıyı gösterilmesi gerektiğini vurguluyorlar. Bu süreçten sonra ülkemizde sağlık çalışanlarına gösterilen şiddetin tamamen ortadan kalkmasını umuyorlar.

Sağlık Çalışanları At Yarışı İçin Türkiye Jokey Kulübü Harekete Geçti

Türkiye Jokey Kulübü tarafından konuya dair yapılan resmi açıklamada 4 ve daha yaşlı İngiliz atlarının yarışacağı belirtiliyor. Öte yandan Sağlık Bakanlığı Sağlık Çalışanları Koşusu olarak isimlendirilen bu özel etkinliği Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda gerçekleştirileceği yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

Sağlık Bakanlığı Sağlık Çalışanları Koşusu Saati Açıklandı

Sağlık Çalışanları At yarışı etkinliği Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda saat 18:30’da start alacak. Tüm sağlık çalışanlarının anısına düzenlenecek olan etkinliğe Türkiye genelinden son derece büyük bir ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Sağlık Bakanlığı Sağlık Çalışanları Koşusu özel etkinliği ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenlerin Türki Jokey Kulübü resmi internet sitelerine giriş yapmaları veya direkt olarak kulüp üzerinden bilgi almaları yeterli olacaktır.

MOBİL REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.