Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Ürünü

Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Ürünü

Cilt hakkında bilgi edinmeliyiz. Çünkü cilt tüm dokularımızı barındırır ve en temel koruyucu kaplamamızdır. Bu makalede, zor kazandığınız parayı harcamadan önce bazı bilgilerle donanabilmeniz için yaşlanmayı geciktirici cilt bakımı ürün çözümlerinin genel bir incelemesini deneyeceğim. Bugün piyasada, kırışıklıkları, çizgileri ve kalabalığı azalttığını iddia eden, kelimenin tam anlamıyla yüzlerce yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler lekeleri, çilleri çıkardığını, gözenekleri temizlediğini ve yüz ve diğer yerlerdeki cildi kesintiye uğratan diğer tüm sorunları çözdüğünü iddia ediyor.

Yüz derisinde kolajen vardır. Kolajen, kemiklerdeki doku fibrilini birleştirmenin ana bileşeni olarak işlev gördüğü omurgalılarda ortaya çıkan, çözünmeyen bir lif proteindir.

Önerilen Yazı : Yaşlanma Karşıtı Vitaminler

Kırışıklıkların Nedeni

Kırışıklıkların bilinen nedenlerinden bazıları basitçe yaşlanma, endişe ve yorgunluktur. Bununla birlikte, yeni çalışmalar; bronzlaşmanın, aşırı soğuk havanın, dumanın ve diğer zararlı unsurların cildin erken kırışmasına neden olabileceğini göstermiştir.

Çiller özellikle cilt güneşe aşırı derecede maruz kalırsa, doğrudan güneş ışığına maruz kalmaktan da oluşur. Çiller, genellikle güneş ışınlarına yüksek yoğunlukta maruz kalan pigment çökeltileriyle ortaya çıkar. Ve küçük kahverengi lekelerdir. Bu nedenle güneşte veya bronzlaşmak için yattığınız şezlonglarda saatler geçirmek çillere neden olabiliyor. Lekeler daha sonra güneş ışınlarına aşırı maruz kalmaktan da gelir. Bu nedenle, en iyi yaşlanma karşıtı ürünlere karar vermek için şunu dikkate almalısınız. Cildin sağlıklı bir ışıltıyı sürdürmek için neye ihtiyaç duyduğunu göz önünde bulundurmalıyız. Ve aynı zamanda belirli doğal süreçlerin zararlı etkilerine maruz kalmasını en aza indirmeliyiz.

Yaşlandıkça, doğal olarak az miktarda çizgi, kırışıklık kazanırız ve bu nedenle yaşlandığımızı biliriz. Bununla birlikte, cildin aşırı kırışması, çizgileri ve cildin diğer problemleri genellikle cildimize zarar veren bir şeye veya diğerine aşırı maruz kalma ve / veya ihmalden kaynaklanır. Günümüzde kırışıklıkları azaltmaya yönelik ürünlerin çoğunun ortak belirli bileşenleri vardır. Ancak bazılarının zararlı kimyasallara sahip az sayıda ürünle kendi benzersiz bileşenleri vardır.

Kimin aksini söylediğine bakılmaksızın alkol, cilde uygulamak için asla iyi bir çözüm seçeneği değildir. Alkol, son derece yanıcı olan etanol olarak bilinen ikincil bir elemente sahiptir. Bu nedenle, alkol içerikli herhangi bir ürünü uygulamak elbette iyi bir seçim değildir.

Kırışıklıkları azaltmak için en iyi yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerinden bazıları incelemelerde keşfedilmiştir. Ürün incelemeleri, ürünler hakkında bilgi edinmek için en iyi seçenektir. Pazarlamacılar size satış yapmak için her şeyi söyleyecektir; bu nedenle, ürünleri kullanmış olan kişileri dinlemek, hangi ürünü satın alacağınıza karar vermenize yardımcı olabilir. Yaşlanma karşıtı ürünlerin çoğunun pahalı olduğunun farkında olun; bu nedenle, ürün hakkında bilgi edinmek bir servet biriktirmenize yardımcı olabilir.

Uyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Bitki Ansiklopedisinde ve haberlerde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır, uzmana danışmadan bilinçsiz kullanımda ilaçlarla etkileşime girerek ciddi yan etkiler oluşturabilir, başka bir hastalığı tetikleyebilir veya bir organınıza zarar verebilir. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

pendik psikoterapi